PRZEZ WIEDZĘ I DOŚWIADCZENIE DO ZDROWIA CHOREGO

Poradnia Neurologii Dziecięcej

Nazwa PoradniGodziny pracyTelefonyInformacje dodatkowe
Poradnia Neurologii Dziecięcej poniedziałek: 13:30-18:00
środa: 13:30-18:00
piątek: 07:30-11:30
tel. rejestracja: 52 3655 999
Poradnia przyjmuje dzieci w przypadku takich chorób jak padaczka, bóle głowy, mózgowe porażenie dziecięce, chorób zezowo - mięśniowych, chorób genetycznych itd. Przy współpracy z Poradnią Patologii Noworodka oraz Zakładem Rehabilitacji opiekujemy się dziećmi z grupy ryzyka okołoporodowego, np. z wcześniaczym niedotlenieniem okołoporodowym, następstwami chorób zapalnych ośrodkowego układu nerwowego, wodogłowiem. Wspólnie z Oddziałem Chirurgii Dziecięcej zajmujemy się małymi pacjentami z urazami głowy a także po zabiegach związanych z wodogłowiem. Dzięki możliwości przeprowadzania w naszym szpitalu takich badań neuroobrazujących jak tomografia komputerowa i rezonans magnetyczny oraz wzajemnej współpracy różnych poradni, pacjenci mają szansę na szybką diagnozę i leczenie.

Kliniki, Oddziały Kliniczne, Oddziały

Kliniki, Oddziały

Szpital Uniwersytecki nr 2 świadczy leczenie, kompleksową i szybką diagnostykę. Leczenie i pielęgnowanie Pacjentów odbywa się w 7 Klinikach, 4 Oddziałach Klinicznych oraz 6 Oddziałach Szpitalnych.
Poradnie

Poradnie

Szpital Uniwersytecki nr 2 świadczy w ramach realizowanych umów możliwość korzystania z wysokospecjalistycznych poradni przyszpitalnych
Zakłady

Zakłady

W ramach proponowanych usług Szpital świadczy diagnostykę obrazową, laboratoryjną, mikrobiologiczna, patomorfologiczną. Realizujemy rehabilitację narządów ruchu, głosu, słuchu oraz rehabilitację pediatryczną.